Milena Miesiak

"Marcin był kamerzystą w dniu mojego ślubu. Super podejście, głowa pełna pomysłów, szybka realizacja i co najważniejsze cudowny film w bardzo dobrej jakości!"

Katarzyna Bagińska

Elwira Popławska

"Jego ciepłe i profesjonalne podejście sprawiło, że ten dzień był jeszcze lepszy! A efekty jakie otrzymaliśmy w postaci teledysku i filmu przeszły nasze najśmielsze oczekiwania Wszystko na najwyższym poziomie. Dodatkowo komunikacja z Marcinem jest super, wszystko sprawnie i miło  Obrazując słowa konkretnymi przykładami: *spotkanie przed ślubem, żeby wypunktować sobie najważniejsze sytuacje w tym dniu i wiedzieć na co zwrócić uwagę  *w dniu ślubu Marcin był na miejscu ślubu sporo wczesniej, żeby być przygotowanym na właściwą chwilę *podczas nagrywania pleneru Marcin również byl wcześniej, żeby wiedzieć w jakie miejsca warto nas zabrać, bo obiekt byl dość spory Jeszcze raz bardzo polecamy i dziękujemy Ci Marcin za wszystko  * PS. Jakby ktoś szukał w duecie (foto+video) to Marcin i Damian nie mają sobie równych "

M P M  M E D I A 


"Współpracuję z Damianem już jakiś czas. Dzięki temu potrafimy dogadać się w trakcie wspólnej pracy dosłownie jednym słowem. Każdy rozumie potrzeby tego drugiego dzięki czemu możemy pokazać w reportażu to, co najważniejsze bez strachu, że coś Nam umknie." ~ Marcin

 

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, chciałbym polecić Państwu usługi u niezawodnego kamerzysty, który z pewnością uwieczni Państwa przepiękną uroczystość ślubną oraz weselną. Współpraca z tym uzdolnionym kamerzystą gwarantuje wspaniałe efekty. Jako fotograf w pełni polecam jego usługi.                     Pakiet foto + wideo będzie stanowił dla Państwa niezapomnianą pamiątkę. Wspólnie stworzymy dla Państwa wartościowy materiał.

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ

Telefon: (+48) 504 870 242 

E-mail: chorzewskifotografia@gmail.com

K O N T A K T


 

 


 

Copyright 2021. CHORZEWSKI FOTOGRAFIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Zapytaj o ofertę

"Marcin wykonał świetną pracę, dzięki niemu mamy pamiątkę na całe życie. Doskonały i fachowy montaż, oraz wyczucie doboru podkładu muzycznego. Film dostaliśmy w ekspresowym tempie. Dziękujemy i polecamy serdecznie :))"