"Marcin wykonał świetną pracę, dzięki niemu mamy pamiątkę na całe życie. Doskonały i fachowy montaż, oraz wyczucie doboru podkładu muzycznego. Film dostaliśmy w ekspresowym tempie. Dziękujemy i polecamy serdecznie :))"

 

Marta & Damian 

Marta i Damian to niezwykła para z jaką miałem okazję rozpocząć ten sezon ślubny. Uśmiech nie znikał im z twarzy przez cały dzień i mam nadzieje, że z ten uśmiech pozostanie do końca ich wspólnych dni.

 

Edyta & Daniel 

Piękny mazurski klimat oraz Edyta i Daniel! Dużo emocji, piękni ludzie i świetna zabawa sprawiło, że zapamiętają ten dzień do końca życia.

 

Karolina & Karol

Kolejna para, kolejna piękna historia. Tym razem Karolina i Karol.

 

Milena & Arek 

Jeżeli Państwo Młodzi świetnie się bawią na parkiecie to ich rodziny oraz znajomi również będą dawali czadu. I tak było tym razem. 

 

Ania & Mateusz

Ania i Mateusz to kolejna wyjątkowa para jaką miałem okazję poznać w tym roku. Ponad 300km jakie przejechałem aby spędzić z Nimi ten najważniejszy dzień ich życia były warte aby zobaczyć ich szczęście.

 

Martyna & Paweł

To co się działo na parkiecie przeszło moje oczekiwania. Martyna i Paweł wspominali, że ich goście zadbają o frekwencje na parkiecie i mieli rację.

 

Magda & Karol

Powiedzieć, że Magda i Karol bawili się dobrze na swoim weselu to jak nie powiedzieć nic. Zabawa na tym weselu to było istne szaleństwo. Młodzi uderzyli na parkiet razem ze swoimi znajomymi jak na prawdziwym festiwalu.

Milena Miesiak

"Marcin był kamerzystą w dniu mojego ślubu. Super podejście, głowa pełna pomysłów, szybka realizacja i co najważniejsze cudowny film w bardzo dobrej jakości!"

Katarzyna Bagińska

Elwira Popławska

"Jego ciepłe i profesjonalne podejście sprawiło, że ten dzień był jeszcze lepszy! A efekty jakie otrzymaliśmy w postaci teledysku i filmu przeszły nasze najśmielsze oczekiwania Wszystko na najwyższym poziomie. Dodatkowo komunikacja z Marcinem jest super, wszystko sprawnie i miło  Obrazując słowa konkretnymi przykładami: *spotkanie przed ślubem, żeby wypunktować sobie najważniejsze sytuacje w tym dniu i wiedzieć na co zwrócić uwagę  *w dniu ślubu Marcin był na miejscu ślubu sporo wczesniej, żeby być przygotowanym na właściwą chwilę *podczas nagrywania pleneru Marcin również byl wcześniej, żeby wiedzieć w jakie miejsca warto nas zabrać, bo obiekt byl dość spory Jeszcze raz bardzo polecamy i dziękujemy Ci Marcin za wszystko  * PS. Jakby ktoś szukał w duecie (foto+video) to Marcin i Damian nie mają sobie równych "

M P M  M E D I A 


"Współpracuję z Damianem już jakiś czas. Dzięki temu potrafimy dogadać się w trakcie wspólnej pracy dosłownie jednym słowem. Każdy rozumie potrzeby tego drugiego dzięki czemu możemy pokazać w reportażu to, co najważniejsze bez strachu, że coś Nam umknie." ~ Marcin

 

 

Wspomnienia to najpiękniejsze co Nam pozostaje, zapamiętujemy te najbardziej wzruszające.

Wy tworzycie wspomnienia, ja je uwieczniam na filmie.

 

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, chciałbym polecić Państwu usługi u niezawodnego kamerzysty, który z pewnością uwieczni Państwa przepiękną uroczystość ślubną oraz weselną. Współpraca z tym uzdolnionym kamerzystą gwarantuje wspaniałe efekty. Jako fotograf w pełni polecam jego usługi.                     Pakiet foto + wideo będzie stanowił dla Państwa niezapomnianą pamiątkę. Wspólnie stworzymy dla Państwa wartościowy materiał.

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ

Telefon: (+48) 504 870 242 

E-mail: chorzewskifotografia@gmail.com

K O N T A K T


 

 


 

Copyright 2021. CHORZEWSKI FOTOGRAFIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Zapytaj o ofertę