Copyright 2021. CHORZEWSKI FOTOGRAFIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

 


 

K O N T A K T


 

Telefon: (+48) 504 870 242 

E-mail: chorzewskifotografia@gmail.com

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ

02.11.2023 - POLAND'S TOP #22

[02.01.2023] Sezon ślubny 2022 dobiegł końca, jednak nie oznacza to, że zakończyłem już pracę reportażami. Jest to natomiast dobry moment na małe podsumowanie minionego, bardzo udanego roku. Działo się dużo, zarówno w sezonie jak i w moim życiu prywatnym. Poznałem wspaniałe pary, wykonywałem reportaże w nowych miejscach, odbyłem rewelacyjne wyjazdy. Z tego miejsca chciałbym bardzo serdecznie wszystkim podziękować! Podziękowania kieruję zarówno do moich par z ubiegłego sezonu, jak również do osób, które o mnie pamiętały i z olbrzymim zaufaniem polecało mnie innym. To dla mnie wiele znaczy!

Zaledwie 3 miesiące temu uznałem, że po kilku latach wytężonej pracy przyszła odpowiednia pora, by opublikować moje zdjęcia nie tylko na własnych social mediach (www, fb, ig), ale i na portalach zrzeszających fotografów ślubnych z całego świata. I była to bardzo dobra decyzja! W tym bardzo krótkim okresie moje zdjęcia zostały wyróżnione 13 razy przez PROWED AWARD, zdobywając kolejno tytuły: "PHOTO OF THE DAY/WEEK/MONTH". Wyróżnione zdjęcia zamieszczam poniżej.

Rok 2022 kończę na:

#56 miejscu na wszystkich fotografów z Polski

#302 miejscu na wszystkich fotografów z całego świata

To naprawdę coś niesamowitego! Nie mogę tego sukcesu w całości przypisać sobie, bo udało mi się go osiągnąć z Waszą pomocą. 

To był dobry rok! Dziękuję

[23.01.2024] Rok 2023 skończył się jakiś czas temu i wypadałoby podsumować ubiegłoroczny sezon ślubny. Nie ukrywam, że jakoś nie mogłem się za to zabrać, ale nareszcie się udało! Zatem…
Wypadałoby zacząć od tego, że w czerwcu 2023 udało mi się zakończyć pewien etap i obroniłem pracę magisterską. Jestem tym bardziej szczęśliwy, że mogłem napisać pracę o własnej działalności. Potem bardzo szybko pochłonął mnie sezon ślubny i rok upłynął błyskawicznie. Czysto zawodowym celem na 2023 było poprawienie ubiegłorocznej pozycji na PROWED AWARD. Postanowiłem, że fajnie by było przełamać barierę POLAND’s TOP #30. I tak też się stało, finalnie udało mi się zająć #22 lokatę na wszystkich fotografów z Polski, co jest rewelacyjnym wynikiem. Wpadło wiele wyróżnień, a swoje ulubione cztery z ubiegłego roku zamieszczam poniżej.
Największe wyróżnienie „PICTURE OF THE YEAR” zdobyło zdjęcie już dobrze Wam znane. To właśnie na ślubie Basi i Karola „ustrzeliłem” ten fajny kadr. Już w kościele wiedziałem, że to zdjęcie zajdzie daleko, ale nie spodziewałem się, że aż tak!  
Bardzo dziękuję wszystkim parom z roku 2023. Ten rok zapowiada się równie świetnie, chociaż powoli już zamykam kalendarz. W tym roku postanowiłem nie przekraczać pewnej liczby uroczystości, ponieważ mam trochę celów prywatnych, więc jeśli szukacie fotografa na swój ślub, to serdecznie zapraszam. Bardzo chętnie przyjmę jeszcze jedną parę, po czym zamykam kalendarz na 2024 rok! Oczywiście zapisy na rok 2025 wciąż otwarte:)