Copyright 2021. CHORZEWSKI FOTOGRAFIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

 


 

K O N T A K T


 

Telefon: (+48) 504 870 242 

E-mail: chorzewskifotografia@gmail.com

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ

06.09.2023 - POLAND'S TOP #25

Sezon ślubny 2022 dobiegł końca, jednak nie oznacza to, że zakończyłem już pracę reportażami. Jest to natomiast dobry moment na małe podsumowanie minionego, bardzo udanego roku. Działo się dużo, zarówno w sezonie jak i w moim życiu prywatnym. Poznałem wspaniałe pary, wykonywałem reportaże w nowych miejscach, odbyłem rewelacyjne wyjazdy. Z tego miejsca chciałbym bardzo serdecznie wszystkim podziękować! Podziękowania kieruję zarówno do moich par z ubiegłego sezonu, jak również do osób które o mnie pamiętały i z olbrzymim zaufaniem polecało mnie innym. To dla mnie wiele znaczy!

Zaledwie 3 miesiące temu uznałem, że po kilku latach wytężonej pracy przyszła odpowiednia pora, by opublikować moje zdjęcia nie tylko na własnych social mediach (www, fb, ig), ale i na portalach zrzeszających fotografów ślubnych z całego świata. I była to bardzo dobra decyzja! W tym bardzo krótkim okresie moje zdjęcia zostały wyróżnione 13 razy przez PROWED AWARD, zdobywając kolejno tytuły: "PHOTO OF THE DAY/WEEK/MONTH". Wyróżnione zdjęcia zamieszczam poniżej.

Rok 2022 kończę na:

#56 miejscu na wszystkich fotografów z Polski

#302 miejscu na wszystkich fotografów z całego świata

To naprawdę coś niesamowitego! Nie mogę tego sukcesu w całości przypisać sobie, bo udało mi się go osiągnąć z Waszą pomocą. 

To był dobry rok! Dziękuję